Лако-фарбова продукція

Інтер'єрні матеріали

Фасадні матеріали

Наші послуги та пропозиції


Високоякісні внутрішні та фасадні фарби виготовлені за німецькими технологіями

Матеріали для реставрації

Інжинірінгові послуги

Виготовляємо будівельні матеріали
для опорядження інтер'єрних та фасадних поверхонь.
Матеріали для реставрації будівель. 
Надаємо послуги із обстеження та паспортизації будівель та споруд.

Про нас

Понад 20 років радуємо якісною продукцією

Наші унікальні продукти

якість живе тут

Галерея

проекти, в яких були задіяні
Клей для термоізоляції (Білий)
Опис

Додайте опис продукту, який буде корисним для ваших клієнтів. Додайте ексклюзивні властивості вашого продукту, щоб клієнти хотіли його купити. Напишіть свій власний текст і стилізуйте його у "Зберегти властивості" на вкладці "Стиль".

"Перед початком робіт представники ТзОВ "БАЛКО" провели інструктаж та майстер-клас із застосування матеріалів їхнього виробництва. Жодних затримок із поставкою матеріалів на об'єкт. А якість ви можете оцінити самі адже Фасад головного корпусу університету – це візитна карточка центральної частини  міста Львова"

"Якісний продукт за реальну ціну. Потужний інженерний супровід щодо використання спеціалізованої продукції."

"Оптимальне співвідношення ціна-якість продукції ТзОВ "Балко". Фірма завжди задовольняє всі примхи реставраторів."

Наші клієнти та партнери говорять про нас

Відгуки

Партнери та клієнти

нам довіряють

«Галицька Будівельна Група»

Б а л к о

Ін'єкційна гідроізоляція споруд

ТзОВ «Балко» засноване у 1996 році , активно працює на ринку постачання опоряджувальних матеріалів з 1999 року – опорядження об'єктів до саміту Президентів центральної та східної Європи .

Працівники ТзОВ «Балко» пройшли навчання та стажування в Німеччині, тренінгові семінари в Києві, тренінги по розробці рецептур у Фінляндії і мають великий досвід у розробці масових , спеціальних та вузьконаправлених  продуктів у власні лабораторії, що була атестована в ДП «Львівстандартметро-логія».

З 2006 року масовим споживачем нашої продукції стали підприємства, що працюють в царині реставрації пам'яток архітектури. З метою просування продукції для реставраторів ТзОВ «Балко» стало надавати послуги з технологічного супроводу продукції, а ,згодом, ми почали розробляти технологічну частину проектів реставрації. На сьогоднішній день таких проектів у нас більше 100.

Враховуючи запотребування реставраторів ТзОВ «Балко» випускає унікальні продукти, що не випускаються українськими виробниками : тиньк «Старе місто» (Ратуша, музей Релігії), тиньк «Кам'яний» (будинок Профспілок),

Тиньк «Люкс» ( Героїв УПА, 59), ремонтна суміш Балко РМ-3, нановапно, змивка Балко ЗМ ФА та інші.

ТзОВ «Балко» невеликий виробник, орієнтований на дрібносерійний випуск продукції і може собі дозволити розробку і випуск продукції з незначним споживанням. На деякі об'єкти ми спеціально розробляємо нові продукти. Серед них – Ратуша, вежа Ратуші, будівлі на площа Ринок 10, 23, головний корпус університету Франка, будинок Профспілки, генерала Григоренка, 5 , будівля філармонії, комплекс Вірменської церкви, Банк-готель, тощо.

Проте ТзОВ «Балко» випускає і масові продукти, що зарекомендували себе на ринку помірною ціною та хорошою якістю. Наприклад : клеї для систем термоізоляції, силікатна та силіконові фасадні фарби, акрилова шовковиста внутрішня фарба, штук внутрішній і фасадний ….

Поряд з випуском опоряджувальних матеріалів ТзОВ «Балко» виконує роботи по обмірах, обстеженнях та паспортизації житлових, громадських та промислових будівель і споруд з застосуванням фотометрії з дронів, сканерів, ультразвукових , магнітних, механічних, оптичних методів вимірювання як способами неруйнівного контролю на місці обстеження так і лабораторного випробування відібраних зразків. Наші ціни на ці роботи не є найменшими проте ми діагностуємо досконало. Знакові об'єкти: об'єкти CRH (цементні заводи в Кам'янці-Подільському, Миколаєві, Одесі а також промисловий об'єкт у м. Київ ), цементний завод в Кривому Розі, промислові об'єкти в м. Калуш, об'єкти харчової промисловості (Лімо, Молокія, птахофабрики, тощо).

Розробка технологічної частини проектів реставрації 

Переваги

Кваліфікований персонал, який навчався в провідних країнах західноі та північної    Європи

20-ти літній досвід у сфері виробництва та інженерії

Надаємо послуги з технологічного супроводу продукції (консультація по  застосуванню нашої продукції)

Виконуємо  детальне експертне  обстеження  житлових, громадських та промислових будівель, застосовуючи найсучасніші неруйнівні методи  обмірів  конструкцій та тестувань матеріалів

Виготовляємо унікальні продукти, що не випускаються українськими виробниками а європейські аналоги в рази дорожчі

Застосування лише екологічних матеріалів у виробництві

Будівельна лабораторія! (дослідження будівельних матеріалів та індивідуальна розробка нових матеріалів під клієнта)

"Нове життя старим церквам та іншим пам'яткам архітектури"

Богдан Коваль

Відомий Львівський реставратор

Ігор Громуляк

Директор ТзОВ "Інко"

Богдан Гаврилюк

"Будремсервіс" – генеральний підрядник по відновленню фасадів  Львівського національного університету імені Івана Франка

«Захід УВТК»

«Орбудсервіс»

«Ренесанс» Архітектурна майстерня

«Ультрабуд»

ТзОВ «Галзахідбуд» 

 ТзОВ «Турист»