ТзОВ "БАЛКО"

м. Львів, вул. М. Залізняка, 15

тел./факс (032) 237 08 87

тел. (032) 239 33 94

Проектний відділ

Напрямки діяльності:

- архітектурно-будівельне проектування промислових та цивільних об’єктів;
- реконструкція розширення та переоснащення промислових і цивільних об’єктів;
- посилення будівельних конструкцій при збільшенні навантажень на перекриття від обладнання, при модернізації виробництва, при надбудові і.т.д.
- обстеження, діагностика та паспортизація технічного стану існуючих діючих об’єктів.

На виконання зазначених робіт проектний відділ має ліцензію, на діяльність пов’язану з створенням об’єктів архітектури №555080 дійсну до 6 серпня 2015 року.

Відділ має висококваліфікованих спеціалістів. В роботі відділу бере активну участь технічний директор підприємства, кандидат технічних наук, висококваліфікований спеціаліст в області посилення конструкцій Михайло Котів, який протягом багатьох років працював по всесоюзних програмах посилення стальних конструкцій. Одночасно він же є головним конструктором проектів.

Архітектурне проектування здійснює головний архітектор проекту з багаторічним стажем Михайло Кобилинець. Серед виконавців – магістри, спеціалісти та бакалаври – випускники інституту будівництва та інженерії довкілля, НУ «Львівська політехніка».

Керує відділом висококваліфікований спеціаліст з багаторічним досвідом, дійсний член Академії будівництва Юрій Балагурак. Він ж є головним інженером проектів та відповідає за нормоконтроль.

За роки діяльності відділом виконані такі проекти:

1) Реконструкція з розширенням офісного центру загальною площею - Прикарпатського експлуатаційного підприємства, де здійснено надбудову 4-х поверхової будівлі над одноповерховою, запроектовано без балочний каркас в монолітному залізобетоні; В існуючій одноповерховій будівлі посилено фундаменти та стіни 1-го поверху, які дозволили виконати надбудову ще трьох поверхів.

2) Реконструкція профілакторію з побутовими та адміністративними приміщеннями трамвайного депо №2 ЛКП «Львівелектротрансу» яка проводилася за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку. Проект реконструкції здійснювався в умовах значних пошкоджень викликаних неправильною експлуатацією, пов’язаної з постійними затіканнями води через повністю зруйновану покрівлю, знищення існуючого оздоблення стін та підлог, часткового руйнування залізобетонного каркасу будівлі. До виконання проекту реконструкції були проведені обмірні та обстежувальні роботи. В процесі обстеження виявлено ряд порушень, зв’язаних з неправильною експлуатацією будівлі, порушенню норм пожежовибухонебезпечності, відсутність проектної та виконавчої документації. В процесі розробки робочого проекту реконструкції необхідно було встановити дійсну несучу здатність елементів каркасу, переглянути технічні рішення, що стосуються збільшенню навантажень від снігу, вітру, сейсміки які виникли з введенням нових нормативних документів. Застосовано ряд ефективних рішень пов’язаних з заміною дерев’яних вікон та ліхтарних металевих переплетень із врахуванням енергозбереження, заміною існуючого рубероїдного покриття на мембранне з терміном довговічності 15 років, впроваджено нові технології, щодо влаштування бетонних шліфованих підлог з добавкою корундових посипок, армуванню підлог синтетичною фіброю. Виконано проместетики та інтер’єрів профілакторію, адміністративних приміщень.

3) Видано ряд складних рішень по підсиленню аварійних конструкцій:

- дерев’яних ферм прольотом 18,0 м з прогнившими опорними частинами які в умовах діючого виробництва заміняли новими, на Ходорівському цукровому заводі;
- дерев’яних ферм на адміністративному будинку ВАТ «Оріана» м. Калуш;
- металевих та залізобетонних конструкцій на Жидачівському ЦПК;
- конструкцій транспортних галерей та естакад цементопроводів на ВАТ « Подільський цемент;
- посилення кам’яних конструкцій в 5-ти поверховому будинку, які знаходилися в аварійному стані.

4) Проведено обстеження цілого ряду об’єктів з видачею звітів про технічний стан конструкцій, та експлуатаційну придатність, діагностику конструкцій з визначенням термінів, на які дозволена експлуатація. Виявлено ряд аварійних об’єктів:

- ВАТ «Жидачівського ЦПК», паперова фабрика №1 і №2, картонажна фабрика, фабрика споживчої тари, целюлозного та деревомасного заводу, ТЕЦ, макулатурного-хімічного цеху, ряду допоміжних цехів та інше (всього 147 об’єктів).
- ВАТ «Подільський цемент» обстеження силосів складу цементу, клінкеру, гіпсу, шлаку, галереї вапняку №1 і 2, вузлів перевантажень, компресорної, об’єктів вугільного ряду (всього 25 об’єктів).
- Львівський хлібозавод обстеження та визначення технічного стану на несучу здатністі перекриття, що експлуатувалося більше 50 років.
- ЛКП «Львівелектротранс» обстеження об’єктів трамвайного депо №1 та №2.
- ВАТ «Оріана» обстеження ряду виробництв та адміністративної будівлі.
- Львівська залізниця. обстеження механічного заводу №1 та інших виробництв, гуртожитків, житлових будинків та інше.

Переглянути фотографії розділу "Проектний відділ"

 

free pokerfree poker
Designed by ARTIX